Bet365 stávková kancelária

Bet365 stávková kancelária je jedna z tých úspešnejších na Slovensku, aspoň tak hovoria štatistiky vyhľadávania a ankety na betstavky.com. Ja som u nich skončil po stávkových bet-at-home, expekt a bwin, keď mi kamaráti povedali, že s nimi mali problémy a ku príkladu bwin im nevyplatil vyššie sumy. Bet365 Bet365 Bet365 je stávková kancelária pre polo-profesionálov a vyššie sumy vôbec nie sú problém. Mne konkrétne vyplatili 1000 eur bez problémov. Na stránkach, ktoré sa zameriavajú na najlepšie-najvyššie kurzy, prípadne surebets sa bet365 dosť často objavuje. To svedčí o pomerne dosť vysokých kurzoch a to je už čo povedať, keď v tých štatistikách sa často objavujú len neznáme stávkovky, ktoré sú nútené dávať vysoké kurzy, aby sa u nich aspoň niekto registroval a nakoniec často víťazov vyšších súm penalizujú. Po skúsenostiach s bwinom (aj keď pôsobí dosť masívne a profesionálne) a expektom som zatiaľ zakotvil u bet365. Zatiaľ spokojnosť, trochu mi vadí, že sa nedá fullscreenovať online prenos a asi to nebude ani moc jednoduché obísť, keďže som už o tom čosi googloval a nič.

Často tam nájdete lepšie kurzy a lepšie sa stávkuje na viacerých kanceláriách naraz, či už pre rozdielne kurzy, rozdielne počty športov či pravidlá. Slovenské zápasy a aj plno svetových vždy chýba na každej jednej stávkovej kancelárií, preto si určite založte viac účtov, už len pre aktuálne štatistiky výsledkov a online prenosy zápasov.

Registrácia na bet365

4 comments

  1. Percenta su z http://www.oddsportal.com/odds-quality/. Je potrebne mat par stavkovych spolocnosti a pri podani overit, v ktorej je najvyhodnejsi kurz. Oddsportal tiez kurzy porovnava. Skrill pouzivam na vsetky stavkove, aj na bet365. Prevod penazi je do par hodin a potom aj presun zo skrill do banky je tiez do par hodin, aspon v UnicreditBank.

  2. Odkiaľ vieš tieto percentá? Zatiaľ mi najviac vyplatila bet365, vždy bez problémov. Len pred pár dňami som si požiadal o výplatu z pinnacle sports a došla na skrill do pár hodín. Je možné, že to na skrill/moneybookers chodí vždy tak skoro, no na bet365 musím vyplácať na bankový účet.

  3. Bet365 je najlepsia, co sa tyka ponuky tipov a druha – tretia v poradi co sa tyka pomeru vyplacanych vyhier k vkladom. Najlepsia co sa tyka pomeru vyplacanych vyhier je Pinnacle Sports. Pinnacle Sports vyplaca na vyhry takmer 97%, Bet365 93%, Fortuna 90% a manipulacny je 6%. Osobne pouzivam Pinnacle Sports, hoci ma iste obmedzenia pri stavkovani.

  4. Tak páni od bet365 mi nedávno neschválili účet. Škoda. Tak Demitru okradli, Švajčiarom ukradli auto a to ešte ani nezačali MS na Slovensku 🙂

Comments are closed.