8 comments

 1. U mňa sa drži pagerank na biednej jednotke. Ale očakávam, že by mal ísť postupne vyššie, keďže sa mi podarilo zohnať niekoľko odkazov. Ale aj tak tomu neprikladám veľkú doležitosť. Skôr si to len štatisticky evidujem.

 2. ad 3.)
  Takže doplňujem, že údaje v GWT sa znovu ucelili a počet backlinkov ešte stúpol, teda je to už všetko OK.

 3. Skor to vypada akoby zmizli vsetky odkazy na homepage teda aspon u mna. Podla vsetkeho ide asi len o docasny problem takze by som sa neobaval.
  !category-topic/webmasters/_r3YwCyJvB4

 4. Zaujímavý postreh s tými odkazmi. Nesledujem odkazy v GWT, tak to neviem posúdiť. Každopádne google ukazuje strašne málo odkazov majiteľom. To je veľká škoda.
  Neviem, či je to pozitívna správa, že ti ostali len pr katalógy. Možno ti len google chce dať vedieť, ktoré odkazy na teba vedú a môžeš sa ich zrieknuť (sú negatívne).
  Každopádne ďakujem za prínosný komentár. 🙂

 5. Zdravím Lucas, dlhšie sledujem (nielen) tvoj blog aby som sa dozvedel niečo užitočné, ale dnes ti aj prvý krát prispievam do diskusie. Takže môj najdôležitejší postreh ohľadom pagerank update-u:

  V GWT zo 102 odkazujúcich domén (reálne okolo 200) na môj web po update ostalo chabých 21 !!

  Vyparili sa najväčšie katalógy (Azet, Centrum, Surf…), ďalej seo analyzátory, blogy, porovnávače cien, doménovače a iné weby odkazujúce na môj web.
  Po tejto spúšti na moje prekvapenie ostali v 90% pr katalógy s odkazmi v pr článkoch, ktoré sú v poslednej dobe mnohými tak zatracované. Ale zas som si dal záležať aby mali PR hlavnej stránky aspoň 1.
  Na záver už len dodám, že GTPR mi stúplo o + 1.

 6. Jeden pád z PR4 na 1, ktorý ma naozaj mrzel, inak len nejaké menšie plusy, nič mimoriadne.

  Ale čo sledujem niektoré iné weby, tak som zaznamenal len pády…

Comments are closed.