Parfémy dropshipping zoznam

Cez prázdniny by som rád spojazdnil pár dropshipping eshopov. Hľadal som niečo na počítačové hry, bohužiaľ mi odpísalo len pár eshopov a v podstate nikoho, kto by poskytoval dropshipping som nenašiel. Už tie provízie na tie hry a množstvo predaja hier online ma dosť odrádza, no mám doménu, ktorá na sworpe denne spraví pár korún a traffic denne tak 70 uip by možno niečo konvertoval. Tak asi skôr skúsim najskôr zabrdnúť do parfémov, konkurencia je tam veľká a dropshopping poskytuje kadekto.

Najskôr by som chcel povedať, že moja doména je česká a tak hľadám skôr český dropshipping na parfémy. Takže tu si spravím zoznam dropshippingov, aby som potom vedel lepšie vybrať.

ČESKO

velkoobchod-parfemy.cz: Parfemy El nino.

parfums.cz: Neviem podrobnosti.

parfemy.cz (vivantis.cz): 10-15% podľa obratu. Pod 20 000 czk (dealer) ukončená spolupráca. Set up poplatok 10 000 czk.

bytove-parfemy.cz – bytove parfemy, neviem.
online-avon.cz – avon, moc dobre nevyzerá, nie je oficiálny avon predajca. Nenašiel som info o dropshipping, len affiliate, do 15 percent.

SLOVENSKO

velkoobchod.parfem.sk: Neviem percentá, žiadne vstupné poplatky.

parfumy.eu: 3 eura na parfém.

xparfem.sk: Neviem percentá, affiliate 3e na parfém.

parfems.sk: Neviem províziu.

mandarinka.sk: Neviem províziu.

Prípadne, ak viete o nejakom informácie alebo máte ďalšie parfém dropshopy, dajte mi vedieť v komentároch.

4 comments

  1. Cau, nie, nevenoval som sa tomu nakoniec. V dohladnej dobe mi doslo, ze su lepsie veci ako dropship pre mna. Ked uz tak eshop, kde by bolo sice o cosi viac roboty, ale sam by som si nastavoval marzu.

  2. Zdravim Lucas, chcem sa spytat, ci si uz spojazdnil niektory dropship eshop, ci sa Ti to vyplatilo alebo nejake skusenosti s tym spojene.

Comments are closed.