Zase kupujem .CZ domény

cz domenyPo dlhej dobe som začal zase kupovať .cz domény. Včera som si prebehol zoznam expirovaných domén z jedného dňa a našiel som 3 pekné kusky, ktoré majú dnes (1. Septembra) expirovať. Chcel som to dať do super registrácie na subregu, no povedal som si, že spravím test, či mi ich niekto “ukradne”, ak ich skusím regnúť ručne. Bohužiaľ, je 16:23 a vyzerá to tak, že dve domený už niesú voľné a ostala mi len jedna, ktorú som chcel najmenej. (je najškaredšia aj ma najhoršie odkazy/traffik z tých 3ch. Plus tam je pomlčka a slovo je dlhé)

Asi ešte prebehnem zoznam na ďalšie dni a dám už domény do super registrácie, keď som počítal návratnosť, tak by to malo byť do tých dvoch mesiacov, aj s tými 100czk za super reg. Len škoda že sa mi to nechce developovať.

A zabudol som napísať, že ma k tomu doviedlo aj pár scriptov, ktoré som našiel alebo dostal od arthasa a pár mi upravil brat, čo ušetrí hodiny manuálnej práce. Idem teda kuknuť pár kúskov.

5 comments

  1. No lebo tam keby dam domenu tak ide za 15000, ako skodahrou sla za 36000 myslim. Kazda domena ide do aukce a teda tym upozornim aj ostatnych domainerov. O take velke ciastky nemam zaujem.

    Je pekne ze vacsina domen ide po 200, ale myslim ze moje by nesli za tolko.

  2. To niesu vlastne scripty, len sukromne vylepsenia na hodnotenie domeny. Par riadkov v JS. Teraz ked vznikla Daukce.cz prestavam kupovat cz domeny, prave som mal asi 10 domen v super registracii na subregu, ktore urcite pochyta daukce.cz. Tym to pre mna asi konci. Uvidime ci aspon pr4 mi nechaju a nebudu mat o ne zaujem.

    Neskor napisem, ze som asi jediny komu Daukce.cz nieje po voli. Bohuzial.

  3. Špeciálna registrácia je väčšia istota, ale dosť často sklame… Aké typy scriptov máš na mysli?

Comments are closed.